Véget ért a keltetési szezon a MÉK szegedi keltetőállomásán az idén 848 ezer naposcsibét adtak át a baromfitenyésztőknek
Elmentve itt :
| Dokumentumtípus: | Cikk |
|---|---|
| Megjelent: |
1961-09-27
|
| Sorozat: | Délmagyarország
|
| Kulcsszavak: | Baromfitenyésztés Szeged 1961 |
| Online Access: | http://dmarchiv.bibl.u-szeged.hu/55024 |
| Terjedelem/Fizikai jellemzők: | 5 |
|---|